Monika Gawrońska

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Od dzieciństwa interesowała ją muzyka – na równi lubiła tańczyć i śpiewać. Pierwsze piosenki nagrała w wieku 15 lat. Jest muzycznym samoukiem, a najwięcej nauczyła się w studio nagraniowym. Jej fascynacje muzyczne są bardzo rozległe – od Michael’a Jacksona czy Aerosmith, po Andrea Bocelli. Przy realizacji nagrań miała możliwość współpracować w wieloma utalentowanymi muzykami.

Robert Kasprzyk

Perkusista, producent. Ukończył PSM w Krakowie I i II stopnia. Jego przygoda z muzyką zaczęła się z chwilą pójścia do szkoły muzycznej w wieku 9 lat. Miał możliwość poznać wybitnych wykładowców, m.in. prof. Mieczysław Pipień, jak i znakomitych instrumentalistów – Jacek Królik, z którym wspólnie spotykali się na zajęciach. Jego pierwszym zespołem był licealny De Kordians, a ich debiutancki występ miał miejsce na festiwalu Cedzak ’87. Kolejny zespół, punkowy ID przetrwał do dzisiaj i dla wielu fanów tego gatunku stał się kultowym zjawiskiem.

Michał „MAGISTER” Racułt

Wulkan energii dla którego muzyka jest powietrzem. Melodie wypełniają jego myśli, a muzyczne flow towarzyszy mu każdego dnia. Inspiruje go twórczość Erica Claptona i Jimi’ego Hendrixa. Laureat wielu ogólnopolskich konkursów. Ogromną radość sprawia mu edukacja dzieci w zakresie nauki gry na gitarze. Zaraża optymizmem i dystansem kierując się zasadą Rób to co kochasz.

Piotr „DAMES” Damse

Gitarzysta basowy, pianista, skrzypek, kompozytor. Ukończył PPSM im Ignacego Paderewskiego, oraz PLM im. Fryderyka Chopina  w klasie skrzypiec. Wieloletni uczestnik kursów muzycznych. Nauczyciel muzyki i pedagog. Współpracuje z licznymi formacjami muzycznymi udzielając się jako sideman oraz muzyk sesyjny.